Hakkımızda

Sektörde tecrübeli kadromuz ile hizmet kalitemizden ve başarıdan ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti vermektir. Genç ve dinamik yapımız, insan hayatına saygımız, yönetimini sürdürdüğümüz projelerin vazgeçilmez bir parçasıdır.

İlkelerimiz ise ;

  • Dürüstlük: Firmamız her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür.

  • Söz Verme: Bizim için her zaman verdiğimiz sözün arkasında durmak esastır. İş alma amaçlı boş vaatler sunulmaz.

  • Memnuniyet: Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar arkasında mutsuz bir müşteri bırakmamak, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak için gereken çaba ve gayreti göstermektedir.

  • Garanti: Personelimizin istemiyerekte olsa üçüncü şahıslara karşı verebileceği zararlara karşı Mali Mesuliyet Sigortası yaptırılarak hata telafi edilmektedir.

  • Çevre Dostu: Adını çevre ile uyumlu temizlik yapmaktan alan ÇALIK GRUP TEMİZLİK zararlı kimyasalları kullanmaktan kaçınır, kullandığı kimyasalların bilgi formunu istendiğinde müşterilerine sunar ve geri dönüşümü teşvik edilir.

  • Kalite: Kaliteden ödün vererek, ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinci ile hareket edilerek, Personelin yapacağı işler hakkında işe başlanmadan önce bilgi verilir, gerekli eğitim ve kontroller yapıldıktan sonra iş teslimatı yapılmaktadır.

  • Zaman: Müşteriye taahhüt ettiğimiz zamana riayet etmek ve işi zamanında teslim etmek firmamız için esas teşkil etmektedir.

  • Gizlilik: Personelimizin görmesini ve girilmesini istemediğiniz bölümlere girilmemekte, İş yeriniz, Eviniz, Fabrikanız vs. yerlerle istemiyerekte olsa bilgi ve görgü sahibi olunan durumların üçüncü şahıslara aktarılması engellenmekte ve özel durumlarınız sizlere kalmaktadır.

  • Teknoloji: ÇALIK GRUP SOSYAL HİZMETLER Firması olarak teknoloji alanında ki gelişmeler yakından takip edilmekte, sizlere en uygun teknoloji alet ve ekipmanları sunulmaktadır.

  • Personel Hakları: Mutlu olan personel mutluluğunu işine yansıtır. Rekabet etmek adına Personelimizin mutsuz olmasına müsaade etmemekteyiz.

HEDEFİMİZ

Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleri ile öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak, her eve hizmet verebilmek, dünyanın dört bir yanında standartları belirleyen otorite olmaktır.

VİZYONUMUZ

Tecrübeli kadromuz ve deneyimlerimiz ile kaliteden ödün vermeden kesintisiz müşteri memnuniyetini yaratmak, gelişen teknolojiyi güncelleyerek, sektöre yenilikleri ulaştırmaktır.

MİSYONUMUZ

Huzurlu, sağlıklı ve güvenli ortamları yaratmak, sektöre hızlı, kaliteli ve istikrarlı çözümler sunmak, Firma ve İş yerlerine güvenilir, ekonomik ve kolaylaştırıcı değerler katarak, konumunda en iyi yere gelebilmek için çıtayı sürekli yüksekte tutmaktır.